Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Výsledky soutěže Bobřík informatiky

  • Mgr. Radek Holeček

Vloženo: 29. listopadu 2021 v 15:01

Platnost do: 31. srpna v 23:59

Naše škola se již tradičně zúčastnila soutěže Bobřík informatiky. Z celé školy jsme měli 97 úspěšných řešitelů. V nejvyšší kategorii, z které jako jediné se nechá postoupit do dalšího kola, nás budou v krajském kole reprezentovat Doubravka Šimůnková, Jan Dudek a Jiří Svoboda.

Děkujeme všem účastníkům a blahopřejeme všem úspěšným řešitelům, přehled nejlepších řešitelů jednotlivých kategorií najdete v článku.

 

Nejlepší výsledky v jednotlivých kategoriích soutěže Bobřík informatiky 2021

Kategorie: Senior

 

Pořadí

Jméno

Třída

Počet bodů

Poznámka

1.

Šimůnková Doubravka

oktáva

176

58. – 78. místo v rámci ČR

2.

Dudek Jan

oktáva

163

167. – 174. místo v rámci ČR

3.

Svoboda Jiří

septima

157

212. – 216. místo v rámci ČR

4.

Kárník Jiří

septima

129

 


 

Kategorie: Junior

Pořadí

Jméno

Třída

Počet bodů

Poznámka

1.

Dudek Daniel

kvinta

155

244. – 337. místo v rámci ČR

2.

Siblík Vojtěch

kvinta

147

401. – 421. místo v rámci ČR

3.

Šustková Markéta

kvinta

145

424. – 465. místo v rámci ČR

4.

Lněnička Václa

sexta

140

 

5.

Dvořák František

sexta

133

 

6.

Štolba Radim

kvinta

127

 

7.

Svoboda Vojtěch

kvinta

124

 

8.

Nobilis Václav

sexta

121

 

9.

Haspeklová Klára

kvinta

120

 

9.

Hatáková Karolína

sexta

120

 


 

Kategorie: Kadet

Pořadí

Jméno

Třída

Počet bodů

Poznámka

1.

Nekvinda Kryštof

kvarta

192

maximální počet možných bodů

1.

Haspeklová Andrea

kvarta

192

maximální počet možných bodů

3.

Zajícová Anežka

kvarta

176

 

4.

Lorencová Ráchel

tercie

172

 

4.

Ďoubal Matyáš

kvarta

172

 

6.

Hromčíková Kristýna

tercie

162

 

6.

Ingr Kristián

kvarta

162

 

8.

Koubský Jiří

tercie

161

 

9.

Andělová Patricie

tercie

156

 

9.

Zdeněk Tomáš

kvarta

156

 

9.

Teplý Jakub

kvarta

156

 


 


 

Kategorie: Benjamin

Pořadí

Jméno

Třída

Počet bodů

Poznámka

1.

Hladík Vít

sekunda

192

maximální počet možných bodů

2.

Mátl Vít

prima

180

 

3.

Lajsek Štěpán

prima

176

 

3.

Doubková Lucie

prima

176

 

3.

Šanda Michal

sekunda

176

 

3.

Krátká Anežka

sekunda

176

 

7.

Kvapilová Žofie

sekunda

164

 

7.

Vesecký Vojtěch

sekunda

164

 

7.

Jeřábková Nicol

sekunda

164

 

7.

Roučová Anna

sekunda

164