Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Maturitní ples ve velkém stylu

Vloženo: 30. ledna 2024 v 14:16

Platnost do: 31. srpna 2024 v 23:59

Maturitní ples ve velkém stylu

Velkolepou zábavu rozproudili naši maturanti v sobotu večer v Lorci. Ať už s andělskou nebo čertovskou tváří předvedli taneční vystoupení, přivítali třídní učitelku Alenu Kluhovou na "Harleyi", připravili komentovaný nástup a postarali se o neustálý hudebně-taneční program pro všechny. 
 

Jisté zakončení studia se studenti snažili podpořit předáním specifického dárku panu řediteli, kterým byl dort z plechovek jeho oblíbené Pepsi. Parket po následném šerpování nebylo pro vrstvu konfet ani vidět, později pro naprosté zaplnění nadšenými tanečníky, kterými byli mladší sourozenci maturantů, ale také jejich rodiče a prarodiče. Kdo netančil, mohl se zadívat na prezentaci fotek oktavánů nebo si koupit tombolu a vyhrát jednu z mnoha cen, třeba jízdu zdarma na pouťové atrakci. Večerním programem nás provedl moderátor a herec Jakub Kotek a taneční hosté - klub Modroočko a Anička Mičánková (septima) s tanečním partnerem Alexandrem Kuchařem. V závěru hlavní části plesu pro nás měli maturanti připravené půlnoční překvapení v podobě další zajímavé choreografie. Děkujeme všem, kteří se podíleli na realizaci plesu, a maturantům přejeme úspěšný závěr studia.

Pokud máte dostatek času a chuť se podívat do fotogalerie, doporučujeme následující odkazy a děkujeme jejich autorům za poskytnutí:

https://www.svoboda.info/galerie/plesy/foto_kulturni-dum-lorec-patril-v-sobotu-oktave-cirkevniho-gymnazia-v-kutne-hore/

https://www.fullatelier.cz/fotogalerie/cirkevni-gymnazium-kutna-hora-oktava-2024-108849