Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Koncert a zahradní slavnost

Vloženo: 17. června 2024 v 21:23

Platnost do: 31. srpna 2024 v 23:59

Koncert a zahradní slavnost

Ve středu 12. 6. byla škola na nohou o něco více než obvykle, protože se vše chystalo na odpolední koncert a zahradní slavnost. Rozvrh byl dle očekávání protkaný nácviky hudebních čísel, moderací, příprav plakátků a turnajů, letos dokonce i přípravou divadelního představení.

Jarním koncertem od 16:00 hodin nás provedly kvartánky Johanka Jezberová a Anežka Krátká. Na programu byla čísla sboru, scholy, tříd i menších hudebních těles. Plný kostel a úsměvy na tvářích v publiku dávaly najevo, že studenti pod vedením všech hudebních pedagogů školy předvedli krásné písně, pásma či instrumentální vystoupení. Tímto všem zúčastněným děkujeme za čas a píli, kterou přípravě věnovali.

Po krásném koncertě pokračoval program na zahradě, kde si bylo možné zakoupit dobré občerstvení nebo tombolu a přispět tak spolku Sdružení rodičů a přátel školy, který zahradní slavnost pořádal a školu pravidelně podporuje. Na řadu přišlo také akordeonové vystoupení Katky Šátkové nebo představení Dlouhý, Široký a Krátkozraký připravované školním klubem. Na své si mohli přijít nadšenci do fyzicky nenáročných her - piškvorků a šachů, jejichž klání připravovali studenti. Komu pohyb chyběl, v přátelské atmosféře mohl využít možnost fotbalu, ping-pongu nebo se po školní zahradě projet na kole. Neformální atmosféře přispělo nadšení učitelů, rodičů a studentů, kteří se zasadili za plynulý chod akce nebo si prostě udělali čas a slavnost si přišli užít.  

Všem organizátorům koncertu i slavnosti, ať už byli nebo nebyli vidět, mockrát děkujeme a těšíme se zase za rok!

Fotky od dnes již absolventa Štěpána Musila si můžete prohlédout v galerii.

Galerie