Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Změny ve výuce v týdnu od 24. ledna - aktualizace 27.1.: karanténa tříd 3. A a 6. A a informace o zkrácení provozu školního klubu do konce týdne

Vloženo: 23. ledna v 9:15

Platnost do: 30. ledna v 23:59

Zobrazeno: 1052×

Přehled celého týdne najdete v článku. Kromě pravidelného pondělního antigenního testování všech žáků a zaměstnanců školy a s tím spojené změny ranních otevíracích hodin školního klubu (v pondělí je otevřen až od 10.00), upozorňujeme na čtvrteční změnu v souvislosti s konáním školní mše svaté v kostele sv. Jakuba. Uvádíme také mimořádnosti ve výuce tříd, kde se vyskytla nákaza nemocí COVID-19.
Změny, které případně nastanou během týdne, uvedeme v aktualizaci tohoto článku.

  • pondělí 24. ledna 2022: testování ve třídách začne v 7.55, prosíme všechny žáky, aby se k testování dostavili včas. Pozdě příchozí se hlásí v učebně VV (do 8.30), poté v klubu. Školní klub bude pro běžný provoz otevřen až od 10.00 - ráno v klubu řešíme výsledky antigenního testování a odesílání žáků domů. Třídy 1. A, 2. A, 6. A a 8. A mají v pondělí distanční výuku - sledujte suplování i v pondělí před 8.00, dle situace po ranním testování pedagogů se rozvrh může změnit.

  • úterý 25. ledna 2022: žáci, kteří se v pondělí netestovali, budou otestováni: jednotlivci ze tříd bez karantény se hlásí před vyučováním v klubu, třídy po návratu z karantény se budou testovat ve svých třídách během 1. vyučovací hodiny, před i po testování mají používat ochranu úst a nosu (5 dní po ukončení karantény). Třídy 1. A, 2. A a 8. A mají v úterý distanční výuku - sledujte suplování, rozvrh může dle aktuální situace změnit.

  • středa 26. ledna 2022: žáci, kteří se v pondělí ani v úterý netestovali, budou otestováni: jednotlivci ze tříd bez karantény se hlásí před vyučováním v klubu, třídy po návratu z karantény se budou testovat ve svých třídách během 1. vyučovací hodiny, před i po testování mají používat ochranu úst a nosu (5 dní po ukončení karantény). Třída 8. A má ve středu distanční výuku - sledujte suplování, rozvrh může dle aktuální situace změnit. Z provozních důvodů bude od 14.00 uzavřen školní klub, všichni žáci by do této doby měli opustit budovu školy.

  • čtvrtek 27. ledna 2022: při příležitosti administrativního předání školy nás navštíví budoucí ředitel Mgr. Jiří Vojáček a vikář pro školství p. Prokop Brož. Z tohoto důvodu se bude konat společná školní mše svatá v kostele svatého Jakuba od 10 hodin, výuka v tento den odpadá. Čas a místo srazu se žáci dozví od svých třídních učitelů, po mši se postupně, dle rozpisu začínajícího oktávou (v 11.10) a končícího primou (ve 12.20), odeberou do jídelny. Studenti oktávy se po návratu z karantény budou testovat ve své třídě od 9.20, před i po testování mají používat ochranu úst a nosu (5 dní po ukončení karantény). Třída 3. A má ve čtvrtek distanční výuku - sledujte suplování, rozvrh může dle aktuální situace změnit. Z provozních důvodů bude od 14.00 uzavřen školní klub, všichni žáci by do této doby měli opustit budovu školy.

  • pátek 27. ledna 2022: třídy 3. A a 6. A mají v pátek distanční výuku - sledujte suplování, rozvrh může dle aktuální situace změnit. Z provozních důvodů bude od 14.00 uzavřen školní klub, všichni žáci by do této doby měli opustit budovu školy.