Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Americká asistentka do výuky

Vloženo: 22. května 2024 v 17:21

Platnost do: 31. srpna 2024 v 23:59

Americká asistentka do výuky

S velkým potěšením jsme přijali zprávu, že naše žádost o Fulbrightovo stipendium ve velké konkurenci uspěla a v příštím školním roce bude na naší škole působit slečna Janessa García. 

Janesse je 22 let, je absolventkou bakalářského studia oboru politologie a historie na univerzitě v Kalifornii, jejím rodným  jazykem je vedle angličtiny i španělština. S výukou cizinců má zkušenosti, protože jeden semestr vysokoškolského studia strávila v Římě, kde na místní základní škole vyučovala angličtinu. V budoucnu by se chtěla podílet na tvorbě vzdělávací politiky USA. Vedle činnosti na našem gymnáziu by ráda
pracovala jako dobrovolnice v nějaké neziskové organizaci. Možnosti zapojení Jannesy do výuky a života školy jsou široké, vedle samotné práce v hodinách angličtiny může vést i debatní klub, kurzy angličtiny pro zaměstnance nebo rodiče žáků školy apod. S Janessou už jsme v kontaktu a velmi se na školní rok strávený na Církevním gymnáziu v Kutné Hoře těší. V souvislosti s jejím působením škole nevznikají žádné finanční náklady.

Galerie